linkedin pixel
Tillbaka till sökresultatet
Fullskärm
Fullskärm
Tillbaka till sökresultatet
På G!
Först på Boneo
Villa113 + 93 205 m² tomt

Fakta om bostaden

  • Pris3 500 000 kr
  • BoendetypVilla
  • Boyta113
  • UpplåtelseformÄganderätt
  • Biarea9
  • Tomtarea3 205 m²
  • Kvadratmeterpris (kr/m²) 30 973 kr/m²
  • Byggnadsår1966

Beskrivning

Välkommen till denna charmiga villa om 113 + 9 kvm fördelat på 4,5 rum och kök, belägen i ett stilla och naturnära läge på en trygg återvändsgata. Här bor du avskilt men med närhet till det mesta.
Huset erbjuder tre ordentliga sovrum samt ett separat rum som perfekt lämpar sig som kontor. Energieffektiv luftvärmepump ger både komfort och lägre driftkostnader.
Den fina altanen ligger i soligt läge och rymmer spa, flera möbelgrupper och grill – perfekt för både vardagsmys och större sammankomster. Till huset hör också en generös carport med förråd samt ytterligare förråd och uthus.
Den stora, plana och södervända tomten om hela 3 205 kvm ger generöst utrymme för lek, odling eller avkoppling. Tomten har dessutom möjlighet till avstyckning, vilket öppnar för intressanta framtida alternativ. Välkommen att anmäla ditt intresse!
På G!
Först på Boneo
Svärtinge, Norrköping

Kottstigen 3

Villa113 + 93 205 m² tomt

Mäklare

Tjänster

Bolån

Räkna på bolån för Kottstigen 3
nordeaAlltid personlig ränta på ditt bolånRäkna här
Jämför bolån från olika banker!
lanekollPersonlig hjälp hela vägen hem!Räkna direkt!

Vi vet vilka som går på visningar i ditt område

Matcha din bostad med over ca 312 000 aktiva spekulanter som går på visningar just nu.

Läs mer
Loading...
På G!
Först på Boneo
Svärtinge, Norrköping

Kottstigen 3

Villa113 + 93 205 m² tomt

Mäklare